Cena Sophia pro Sářin hlas – náhody a náhodičky nás se Sárinkou dostaly do finále celostátní soutěže – pomůžete zvýšit povědomí o DS a pošlete hlas?

*** Hlasovat můžete TADY ***

Už to budou skoro 3 měsíce, co mi jedna kamarádka poslala odkaz na Cenu Sophia s tím, že se musím přihlásit. Vzhledem k tomu, že jsou v této soutěži oceněny ženy, které rozjely podnikání na mateřské dovolené, přišlo mi to jako velká utopie. Náš osobní blog o Sárince a Downově syndromu se dá nazvat různě, ale podnikáním rozhodně ne 😉.

„Ale co, pokusem o propagaci blogu a o zvýšení povědomí o Downově syndromu nic nezkazím,“ řekla jsem si a poslala do redakce Economia.cz (která společně s magazínem Žena.cz soutěž vyhlašuje) informace o Sárince a blogu. No a po měsíci mi odepsali, že jsme se dostali do finále.

Je to vlastně hrozně super, že redakce a porota náš blog ocenila a dostali jsme se až sem, už to je obrovský úspěch a pevně doufám, že se o problematiku DS začne zajímat díky této propagaci víc lidí. A hlavně že se informace z blogu dostanou k těm, kdo to nejvíce potřebují – k rodičům dítěte, kterému právě diagnostikovali Downův syndrom. Ať už po porodu, nebo prenatálně.

Díky všem za podporu 😉.

*** Hlasovat můžete TADY ***

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s