Radostné svátky plné pohody všem – první dáreček už jsme dostali – náš blog vyhrál spolu s dvěma dalšími projekty cenu Sophia. Tisíceré díky všem za hlasy i podporu.

Radostné svátky plné pokoje, pohody, lásky, cukroví, punče a dalších podobně milých věcí vám přeje celá naše Sochorovic rodinka. Hlavně Sárinka samozřejmě, která už se dárků a hlavně cukroví, jak ji podezříváme, nemůže dočkat.

_18C8105cb

A k tomu brzkému vánočnímu dárku – během listopadu probíhalo hlasování cen Sophia (více tady). „Projekt Ceny Sophia oceňuje ženy, které se nebály nové výzvy a v rámci mateřské dovolené se pustily do vlastního podnikání,“ píše se na stránkách. Blog o Sárince se podnikáním sice jaksi nazvat nedá, nicméně i tak jsme byli vybráni mezi sedm nejlepších. A světě div se a komunito Downova syndromu raduj se a plesej (neboť osvěta musí být) – spolu s dalšími dvěma projekty jsme cenu vyhráli.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v Praze 13. prosince během adventního klubového setkání Top žen Česka 2018. Toho jsem se nezúčastnila já osobně, protože Frýdek a protože Sebastianek 😉. Cenu šel vyzvednout jeden můj kamarád. Schválně, jestli na fotce dole poznáte, který to je 😉. Více o slavnostním večeru si můžete přečíst tady.

540cc6c5db7036b9badf5546252a948e_resize=1180,664_
Voucher na tištěnou inzerci v Hospodářských novinách v hodnotě 200.000 Kč. To se bude určitě hodit 😉.

Moc děkujeme všem, kteří jste nám poslali hlasy. Moc si přejeme, aby se nejen díky ceně Sophia rozšířilo povědomí o Downově syndromu a o tom, že mít ho není žádná katastrofa.

*** Ještě jednou KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM! ***

One comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s