Video: Sárinka už má 22 měsíců – stává se z ní umělkyně, oficiální lezkyně, milovnice čistoty a dužnatých plodů a v neposlední řadě už s ní cloumá raná puberta.

Za 2 měsíce 2 roky. A momentálně 22 měsíců. Nezdá se vám těch dvojek nějak moc? Žádná další dvojka už mě ale nenapadá, tak pojďme k věci 😉.

Sárinky 21. a 22. měsíc se nesl ve znamení sbližování se s bráchou, Vánoc, jezení perníčků, bobování a už skutečného lezení! Krom toho všeho se naše slečna začíná čím dál tím víc prosazovat. Její neverbální projev je často až přespříliš hlasitý, zvlášť pokud se jedná o projev nevole. A je pěkně tvrdohlavá. Po kom by asi mohla být…? 😉

Konec „řečí“ a mrkněte se sami, jak nám ta naše cácorka zase povyrostla a co nového umí.

1. OPRAVDICKÉ LEZENÍ

Od poloviny prosince je ze Sárinky už opravdový lezec. Na rehabilitacích ještě pilujeme, aby měla kolínka blíž u sebe a špičky aby nesměřovaly ven, ale to už jsou detaily. Prostě leze! Náležitě jsme to oslavili! Protože ještě začátkem prosince jsme si mysleli, že to snad nikdy nepřijde. A vida, holku naši 😉.

2. INTERAKCE S BRÁŠKOU

Sárinka je z brášky pořád nadšená. Občas ho houpe v kolíbce nebo mu posílá pusinky. Největší zábavou se pro ni ale stal lov za Sebíkovým dudlíkem. Nicméně Sebíkovi to moc zábavné většinou nepřijde…

3. NOVÉ ZNAKY

Sáruš konečně používá znak i pro pití a pro záchod. Ne vždy se zadaří, ale často si dokáže „říct“, že chce na nočník (ukázáním na plenku a náznakem tlačení).

4. BOBOVÁNÍ

Když už ten sníh byl, musela i Sárka vyzkoušet naše historické rodinné boby. Nebyla z toho sice tak nadšená, jak jsme předpokládali, ale mohlo být ještě hůř 😉.

img_2673

Je toho mnohem víc, nejlepší teda stejně bude, když na to video mrknete 😉.

Radostné mrazivé dny a teplo domova přeji, ať nezmrznete a máte se rádi.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s