VIDEO „Mé dítě je jiné… Jiné, ale ne horší.“ Podívejte se na tříminutový trhák s naší Sárinkou v jedné z hlavních rolí. Je to video o vyvracení mýtů a o tom, jak krásný a plnohodnotný může být život s dítětem s DS.

Mít dítě s Downovým syndromem znamená i nová přátelství, ve kterých vás pojí jinakost vašich ratolestí a která bývají kvalitní a na celý život. S několika maminkami podobně starých dětí, jako je naše Sáruš (Bejka, Naty, Vojtík a Tomík), jsme si založily svépomocnou skupinu Extra 21 Noaco, přes kterou chceme organizovat semináře a čerpat z kraje peníze na další přínosné aktivity. Naše prvotina je video, jehož nápad se zrodil v našich hlavách jak jinak než v jakési kavárně v kterýsi den a kterým chceme dát světu vědět, že i život s dítětem „postiženým“ Downovým syndromem je krásný. Protože to je to, co si dnešní svět často nechce a neumí připustit – jinakost.

Za úžasné a profesionální video moc děkujeme skvělému člověku a výtečnému kameramanovi Kubovi Farnému (MOVIJA videostudio).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s