VIDEO „Mé dítě je jiné… Jiné, ale ne horší.“ Podívejte se na tříminutový trhák s naší Sárinkou v jedné z hlavních rolí. Je to video o vyvracení mýtů a o tom, jak krásný a plnohodnotný může být život s dítětem s DS.

Mít dítě s Downovým syndromem znamená i nová přátelství, ve kterých vás pojí jinakost vašich ratolestí a která bývají kvalitní a na celý život. S několika maminkami podobně starých dětí, jako je naše Sáruš (Bejka, Naty, Vojtík a Tomík), jsme si založily svépomocnou skupinu Extra 21 Noaco, přes kterou chceme organizovat semináře a čerpat z kraje peníze na další přínosné aktivity. Naše prvotina je video, jehož nápad se zrodil v našich hlavách jak jinak než v jakési kavárně v kterýsi den a kterým chceme dát světu vědět, že i život s dítětem „postiženým“ Downovým syndromem je krásný. Protože to je to, co si dnešní svět často nechce a neumí připustit – jinakost.

Za úžasné a profesionální video moc děkujeme skvělému člověku a výtečnému kameramanovi Kubovi Farnému (MOVIJA videostudio).

One comment

  1. Film je plný lásky a radostí 😀 přesně tak,jak to má v rodinách být. Down syndrom kéž na tom nic nemění… Ty vzácné dary si můžeme dávat zdarma a tak hojně,jak nám to dovolí naše srdce. Extra chromozóm je darem pro dnešní svět, založený na úspěchu…je výzvou k přehodnocení priorit. Milujme své děti takové, jaké jsou. Ne takové, jaké bychom je chtěli mít. Láska vidí dále než chtivost něco mít, něco znamenat. Vidí dar tam, kde svět vidí jen problémy. Fandím vám! Petra K.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s