Video: naše Sárinka už má 2 roky! Miluje schody, dorty a klouzačky, začíná si stoupat a zhlédla se v charitativní činnosti. Po kom to asi všechno má?

Tak byla párty. Divoká a nespoutaná (samozřejmě přeháním). Už to jsou dva roky, co se nás naše Sárinka rozhodla překvapit a vykoukla poprvé na svět a na nás trošku jinak a trošku jiná, než jsme si představovali. Ale i přes nelehký začátek si život s ní užíváme plnými doušky. A jak tak pozoruji své okolí, neznám skoro nikoho, kdo by se tak radoval z pokroků svého dítěte, jako právě my z těch Sárinčiných. Dělá je pomalu, ale možná proto se na ně o to víc těšíme. A tím, jak musí těžce dřít, aby dosáhla každého dalšího pokroku, si toho asi i víc ceníme.

Je tu další video, ve kterém rozhodně není všechno, co se naučila a co prožila, ale aspoň částečně se můžete podívat, jak nám za ty dva měsíce ta naše cácorka zase vyrostla.

Jak už jsem psala – Sárinka slavila. Největší radost měla z prázdné krabice „na domeček“ a z dortu 😉.

I nadále se Sárinkou navštivujeme rehabilitace (2x týdně), hudební kroužek a v tomto měsíci jsme byly i u paní logopedky, která Sárinku moc chválila.

Sáruš se taky zamilovala do všech psů i psíků všech možných i nemožných ras (když jsme venku, tak je to jedno veliké haf), navléká korále na špejle, mince dává do pokladničky a umí se sama napít z kelímku.

Tak to je pro tentokrát vše, radostné jaro vám všem, myslíme na vás! IDSS+

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s