MAMINKA BLOGERKA ROKU 2019 – přáli byste to Sárince? Tedy té asi úplně ne, ale HLASUJTE aspoň pro její maminku a tento blog. Ať se co nejvíce lidí dozví, že i život s Downovým syndromem je krásný a že stojí „za to“!

Tak nás náš blog (a další milá kamarádka) už zase dostal do soutěže (předchozí soutěž o Cenu Sophia jsme spolu s dalšími dvěma projekty díky vám vyhráli), tentokráte do soutěže velkého formátu – MAMINKA ROKU 2019, kde soutěžíme v kategorii Maminka blogerka.

***Hlasovat můžete TADY*** 

A to každou hodinu (kromě noční pauzy od půlnoci do pěti) až do 14. července 2019. Možná si říkáte, proč byste vlastně měli vkládat čas a energii do toho, abyste nás podpořili v nějaké komerční soutěži?

Tahle soutěž není o mně. Ale o tom, že Downův syndrom není konec světa! A že život s takovým dítětem je krásný! I když třeba trochu jiný. Chtěla bych, aby se to dozvěděli úplně všichni 👈❤️

Vítězka této kategorie bude mít možnost publikovat své články na webu Časopisu Maminka, což je jednička mezi časopisy pro těhotné ženy a maminky. Mezi jeho spolupracovníky patří renomovaní odborníci z oblasti gynekologie, porodnictví, pediatrie, psychologie a dalších oborů. Kdyby se to podařilo, byla by to úžasná osvěta o Downově syndromu, mezi maminkami, ale i mezi odborníky, na jejichž přístupu během oznamování diagnózy rodičům mnohdy život miminka s takovým syndromem závisí. 

Pomůžete nám ukázat světu, že se Downova syndromu nemusí bát a že i tak se dá prožít plnohodnotný život? Děkujeme za každý hlas, krásné jaro! ❤️

***Hlasovat můžete TADY*** 

 

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s