Video: Sárinka a její 26. měsíc – už podruhé švihajdou lázeňskou – tentokrát s sebou vzala i bráchu, drandí s tátou na kole a s mámou na bruslích, chodí v krosně po horách, pilně procvičuje stoj a oslavila bráchův půlrok.

Měsíc sem, měsíc tam… A už je tu zas čas na další video. Tentokrát přichází s poněkud větším zpožděním. Omluvou budiž lázně, dovolená a vysoká neproduktivita z důvodu akutního nevyspání 😉 (Sebík bohužel není ani zdaleka tak velký spáč, jako byla Sárinka). Ve 25. a 26. měsíci Sárinka „drandila“ na bruslích a na kole, nosila se v krosně, trénovala stoj a celý měsíc makala na svém všestranném rozvoji v lázních. Dost ale „řečí“, mrkněte sami.

Co se týče lázní, tak těm se více věnuji v článku a videu za 18. měsíc, kdy byla Sárinka v lázních poprvé. Teď jen ve zkratce – jezdíme tam kvůli Sárinky hypotonii – nízkému svalovému napětí, ale kromě fyzikální terapie tam absolvuje i logopedii, ergoterapii, koupele, masáže nebo třeba snoezelen. A mimo to tam i skvěle vaří!

Kromě lázeňského života Sárinka už popáté dobyla Lysou horu a komandovala své rodiče během jízdy na kole a kolečkových bruslích 😉.

 

Příště se můžete těšit na video z dovolené na Krétě z konce května. Teď aspoň malé fotolákadlo.

 

Tím se pro tentokrát rozloučíme. Nepřipalte se a skočte někam do nejbližší vody. Protože léééééto je tu 😉. Užívejte si ho plnými doušky! +

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s