Video: Sárinka a její 28. měsíc – už podruhé si užívala moře, opalovačka a pohodička ve vlnách a u bazénu, vodní radovánky, bitky s bráchou nejen o jídlo, ťapkání kolem nábytku a užívání si léta.

Letní video na sebe nechalo čekat, protože je prázdninový režim a s tím jen tak nic nenaděláte. Za poslední dva měsíce se toho opravdu neodehrálo málo a stalo se několik přelomových věcí! Než ale začnu s jejich vyjmenováváním, mrkněte na video, protože chápu, že už se zkrátka nemůžete dočkat! 😉

Tak a teď k těm přelomovým věcem:

  • Sárinka ťapká kolem nábytku! Nebo se o to aspoň snaží! Asi si říkáte, že ve 28 měsících už by měla dávno běhat, ale vzhledem k její hypotonii (nízkému svalovému napětí) a její línější povaze (po mamince) je to pro nás obrovský úspěch!
  •  Sárinka je už 2 měsíce bez plen! Vzniklo to zcela neplánovaně a spontánně, jednoho dne prostě došly pleny a vzhledem k tomu, že si Sárinka předtím už často o nočník „řekla“ a většinou měla plenu suchou, řekli jsme si, že to zkusíme bez ní. Stoprocentně bez nehod to není, ale z drtivě většiny to zvládá skvěle, takže třikrát sláva!
  • Sárinka pije krásně sama z kelímku, který si občas frajersky drží jen jednou rukou.
  • No a na bráchu „práskneme“ jen to, že už se víc jak měsíc krásně plazí. Doma je teď opravdu veselo, jak ostatně můžete vidět i ve videu  😉.

DOVOLENÁ

Co se týče naší dovolené, tak jsme byli ubytováni na jihu Kréty v městečku Matala. Vyšlo nám počasí, jídlo, ubytování i okolí bylo skvělé a nechybělo nám opravdu nic. Jediné mínus je to, že to tak rychle skončilo 😉.

A DALŠÍ…

Na konci června Sárinka slavnostně zakončila svůj hudební kroužek, dostala dokonce i diplom a medaili. No a poslední červnový víkend jsme trávili u rodiny v Mníšku pod Brdy, kde měla Sárinka partu velkých kámošek.

To je pro tentokrát všechno. Užívejte slunečných dní. A i těch deštivých. A vůbec, mějte se krásně 😉.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s