„Downův syndrom už není tabu“, psalo se ve středu 30. října v Hospodářských novinách. Víte, kdo za tím stojí? Kdo jiný, než Sárinka a inzerce realizovaná díky výhře v ceně Sophia.

Před rokem jsme vyhráli cenu Sophia vyhlášenou vydavatelstvím Economia. Hlavní cenou byla inzerce v Hospodářských novinách v hodnotě 200.000 Kč 💰. A tak jsme dali hlavy dohromady, abychom tuto jedinečnou příležitost využili co nejefektivněji a s co největším dopadem.

Co myslíte, podařilo se? A myslíte, že může mít inzerce v Hospodářských novinách nějaký dopad? 🤔 My pevně doufáme, že ano!

Cíl inzerce: co nejméně potracených dětí s Downovým syndromem. Skrze osvětu a poukazování na to, že i s tímto syndromem se dá prožít krásný a plnohodnotný život 💃.285x217mm_inzerce_Sarin hlas_TD

Velké díky ❤️:
Tadeáš Novák za cenné PR rady při tvorbě konceptu inzerce,
Barbora Vláčilová za krásnou grafiku,
Lucie Michalčíková a Jana Tolaszová Photography za nádherné fotky,
Denisa Hauer Julietta Julla Soňa Heraltová za poskytnutí fotek jejich krásných děti a jejich podporu ❤️.

One comment

  1. Já myslím, že super využité finance a cílená aktivita! Jen škoda, že to nejde použít i na jiné deníky… Ale tady to může být dobrý srdcovka a motivace pro další investory! za mne jednička! z.

    út 5. 11. 2019 v 11:02 odesílatel „Klídek, je to jen extra chromozom“ napsal:

    > nasesara posted: „Před rokem jsme vyhráli cenu Sophia vyhlášenou > vydavatelstvím Economia. Hlavní cenou byla inzerce v Hospodářských novinách > v hodnotě 200.000 Kč [image: 💰]. A tak jsme dali hlavy dohromady, > abychom tuto jedinečnou příležitost využili co nejefektivněji a s co > největ“ >

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s