Video: Sárinka a její 32. měsíc – na týden se stala opravdovou kovbojkou a absolutně se zamilovala do koní, závodí s bráchou o sto šest – všude a ve všem, naučila se další znaky, poprvé viděla čerta a sama se nají vidličkou i lžičkou.

S měsíčním zpožděním, ale přeci, přicházíme s dalším videem, tentokrát za 31. a 32. měsíc ❤️. Sárinka už je velká slečna, které sice stále samostatně nechodí, za to ale umí spoustu jiných věcí. Nejlepší bude, když se podíváte rovnou na video!

Pár střípků z posledních dvou měsíců:

  • Sárinka na hiporehabilitačním táboře

Od 30. listopadu do 6. 12. jsme byli na hiporehabilitačním pobytu v Bohuslavicích u Telče ❤. Byť to z úvodní fotky není zrovna patrné, Sárinka si tam koně absolutně zamilovala 🏇. Jezdila každý den dvakrát, kromě toho měla ještě canisterapie s fyzioterapií, výtvarku a každý večer zpívání 👨‍🎤. Při první jízdě nám bylo řečeno, že má Sárinka na koni naučené špatné držení těla (každý týden totiž chodíme na koně i k nám do Sviadnova u Frýdku), při kterém vůbec nerespektuje chůzi koně a úplně se při jízdě „rozpadá“. Párkrát tedy pak jela s asistentem. No a pak jí zas posadili na koně samotnou a věřte nevěřte – začali jí říkat SKOKAN ROKU 😍. Prý to byl úplný zázrak, jak skvěle pak jezdila! A hlavně z koně nikdy nechtěla slézt. Ve volných chvílích mi neustále říkala (jejím způsobem), že chce zase jezdit 😉. Jízda na hiporehabilitačním koni by měla Sárince pomoci ke zpevnění těla (celkově, ale hlavně břicha) a k odblokování jejího vpáčeného hrudníku. Tak držte palce ✊.

  • Sárinka i nadále „blbne“ s bráchou a soutěží ve všem, co se dá

  • Sárinka a její první čert

  • O Sárince na besedě v Českém Těšíně a v pořadu Sama doma ČT

O tom více v tomto článku!

A spoustu dalšího! Užívejte teplé zimy, drazí. Mějte se báječně ❤️.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s