Radost a pokoj do nového roku přejeme aneb lepší pozdě než nikdy 😀💞. Jak Sárinka prožila Vánoce? A co podnikla za dobu, co jsme o sobě nedali vědět?

Tento článek už píšu 6 týdnů, nebo spíš začínám psát 6 týdnů, vždy jsem zatím skončila u nadpisu a výběru titulní fotky. Na svojí obhajobu můžu říct jen to, že nám děti v noci moc nespí. A přes den už vůbec ne 😀. Večery, které jsem dřív blogu věnovala, teď většinou patří uspávání a usínání při uspávání. A i když se náhodou zadaří a já neusnu s dětmi, tak jsem ty večery tááák unavená, že i když si třeba k blogu sednu, tak jsem tak děsivě neproduktivní, až mě to děsí – rozuměj co hodina, to řádek 🙈😅.

No ale dost už bylo výmluv, teď něco k Sárince.

LISTOPADOVÍ KONÍČCI

V listopadu jsme byli znovu na Sárinky milovaném týdenním hiporehabilitačním pobytu v Bohuslavicích u Telče přes Centrum hiporehabilitace Mirákl. Vzhledem k pandemické situaci se tentokrát jednalo o pobyt ambulantní, ubytovaní jsme tedy byli po vlastní ose v Telči (mimochodem, naprosto nádherné město, i když to asi není žádná novinka) a na koníky jsme do tamního hospodářského dvora dojížděli 2x denně (dopoledne měla Sárinka jízdu a cvičení, odpoledne pak jen jízdu). Byla to taková naše další rodinná dovolená, kterou jsme si moc užili. Sárinka teda nejvíc!

SÁRINKY UŽ ČTVRTÉ VÁNOCE

Pohádku jsme neviděli pořádně ani jednu, na Štědrý večer jsme večeřeli až v půl desáté a kapry jsme měli buď spálené nebo polosyrové. Ale i tak jsme si Vánoce, poprvé v pěti, užili. Sárinky nejoblíbenějším dárkem byla dětská sedačka, dokonce rozkládací, na kterou si hned vylezla, všechny ostatní dárky už přijímala na ní a vlastně z ní za celý večer pořádně neslezla 😉.

SÁRINKY CESTA VLAKEM DO PRAHY

V polovině ledna jsme vyrazili do Prahy na křtiny bratrance Jonáška. Děti se na vlak strašně moc těšily, jeli jsme poprvé Regiojetem a dokonce v dětském kupé, které jsme měli celé pro sebe. V kupé byla i televize, ve které jsme si mohli pouštět animované pohádky. Z té byl ale nadšený hlavně tatínek, Sárinku a Sebíka to přestalo bavit asi po 5 minutách. V nabídce totiž nebyly jejich oblíbené pohádky jako Prasátko Peppa, Fíha nebo Krteček 😉.

SÁRINKA NA SNĚHU

A DALŠÍ…

A spoustu dalšího…

No a za měsíc a půl bude mít Sárinka čtvrté narozeniny, což je naprosto neskutečné. K té příležitosti určitě bude video za Sárinky poslední rok. Bude, nevíme ještě kdy, ale bude 😉. Tak se na něj můžete těšit s námi!

Pokud byste chtěli Sárinku vídat častěji než tady na blogu, můžete ji sledovat na Facebooku.

Mějte se parádně 💞.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s