Splnila si sen a učí Zumbu desítky lidí denně. „Nepřipadá vám, že cvičíte. Je to spíš jedna velká párty!“ 28letá rodilá Peruánka Yulissa s Downovým syndromem boří mýty a ukazuje, že možné je opravdu všechno.

Tahle mladá Američanka vás chytne za srdce, ohromí a v neposlední řadě rozhodně inspiruje! I přes to, že se narodila s chromozomem navíc, jako naše Sárinka, s čímž souvisí hypotonie (nízké svalové napětí) a další omezení, stala se ve svých 24 letech licencovanou lektorkou zumby! Možné je opravdu všechno, když se chce a hlavně se za tím tvrdě jde!

„Zumba je pro každého, může se to naučit každý,“ řekla dnes už 28letá Yulissa Arescurenaga, rodilá Peruánka žijící nedaleko San Francisca, časopisu TODAY. „Nepřipadá vám, že cvičíte. Je to spíš jedna velká párty!“ dodala nadšeně.

První lekci zumby absolvovala ve svých 16 letech. Byla tak nadšená, že prý denně „trénovala“ až 6 hodin. A už tenkrát se svěřila rodině, že jejím snem je stát se lektorkou tohoto moderního tance.

Cíl se jí splnil již o 4 roky později, kdy v roce 2012 po tvrdém tréninku a zkouškách získala licenci a stala se certifikovanou zumba lektorkou.

Yulissa má na starosti několik kurzů, mívá někdy až 5 lekcí denně, mimo jiné i lekci pro hendikepované.

Zdroj článku ZDE.

Díky za tvoje nasazení, Yulisso, držíme pěsti, ať i nadále žiješ svůj sen. Kéž se plní sny i nám ostatním!

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s